Новости

Чудо с СБК-2

Степурин пишет:
Дивовижна історія народження цієї дуже важливої ​​книги "Слов'янський біблійний коментар", перший великий однотомний коментар на канонічні книги Святого Письма, над яким працювала велика кількість людей на чолі з головним редактором Сергеем Викторовичем Санниковым . Наприкінці минулого року ми встигли забрати в Європі практично останню партію паперу для книги з 1980 сторінок тексту (вага однієї книги понад 3 кг.), а перші 1000 екземплярів мали забирати з виробництва 25 лютого 2022 року.
24 лютого почалися бомбардування Київської області, а до поселка Макарова, де знаходиться друкарня, зайшли російські війська.
Макарів майже на два місяці став ареною запеклих боїв і кілька разів переходив під контроль то однієї, то іншої сторони. Селище знаходилося під постійним обстрілом артилерії. Декілька російських "прильотів" у друкарню повністю зруйнували склад готової продукції, де знаходилося кілька тиражів десятків тисяч фантастично красивих та цікавих книг, які повністю згоріли.
Надруковані аркуші Слов'янського Біблійного Коментаря перебували в цеху післядрукарської підготовки, дах якого також був частково зруйнований і до якого не було доступу майже два місяці. Під снігом, дощем, артобстрілами знаходилася Книга, частково "зошити" постраждали, але це, як кажуть медики, поранення середнього ступеня тяжкості. Завдяки постійним молитвам та зверненням до Господа величезної кількості людей селище Макарів та Київська область було звільнено військами ЗСУ та тероборони Київської області, а книга вижила.
З милості Божій, наступного тижня ми "залатаємо рани" цієї Книги і перша тисяча із тримісячною затримкою поїдуть до читача, євангельських церков України та Європи, а також військових капеланів на фронт.