Новости

Знаки Присутності -2

ЗАМОВИТИ ТУТ
Хочемо повідомити приємну новину, що вийшов друком другий том трилогії Сергія Вікторовича Саннікова "ЗНАКИ ПРИСУТНОСТІ. Вечеря Господня". Перший том, що вийшов у видавництвах "Дух і Літера" (Київ) і "Біблія для всіх" (Санкт-Петербург) 2019 року, був присвячений водному хрещенню. Другий том зосереджений на вивченні хліболомання (євхаристії). Ця монографія, видана "Дух і Літера" (Київ), продовжує дослідження баптистської сакраментології.
Ознайомитися зі змістом і текстом можна тут
Замовити і придбати книгу можна на сайті видавництва www.duh-i-litera.com, або на сайті Східноєвропейського інституту теології https://eeit-edu.info/contemporary-theology/ Вартість 450 грн.
Також протягом вересня 2023 творча група Sannikov.info пропонує "Автограф-сесію-онлайн". Ви можете придбати книгу "Знаки Присутності. Вечеря Господня" з персональним побажанням і автографом автора, зробивши замовлення через сайт https://sannikov.info/order або написавши листа на адресу evseviy@icloud.com. Доставка Новою поштою та Укрпоштою по Україні та країнам ближнього й далекого зарубіжжя. Вартість без урахування доставки 450 грн.
Також через сайт https://sannikov.info/order можна замовити комплект Знаки Присутності: 1 том - Водне хрещення і 2 том - Вечеря Господня з автографом автора російською мовою. Вартість комплекту з двох книг - 900 грн. Для бібліотек знижка - комплект із 2-х книг (рос.) 850 грн. 2-й том укр. окремо 430 грн.